Про компанію

Компанія здійснює ліцензовану діяльність в сфері постачання електричної енергії на території України з 2009 року.

Мета нашої компанії - вигідні умови співпраці при високій якості безкоштовного сервісного обслуговування.

Індивідуальний підхід до кожного споживача роблять нас протягом багатьох років надійним партнером і постачальником електроенергії.


У своїй діяльності «ЕЛКОМ» керується фундаментальними принципами роботи, які створюють цінності та корпоративну культуру нашої компанії:

  • Клієнтоорієнтованість. Ми створюємо оптимальні рішення та враховуємо інтереси кожного споживача. Орієнтуємося на потреби споживача, застосовуючи в роботі з ним гнучкий та індивідуальний підхід. Заради задоволення потреб споживача, встановлюємо для себе високі стандарти надання послуг з постачання електричної енергії найвищої якості.
  • Професіоналізм. Професійна компетентність нашої команди – це основа успіху ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ». Ми володіємо необхідними знаннями та професійним досвідом у сфері постачання електричної енергії, який постійно вдосконалюємо, і завдяки цьому виконуємо свою роботу впевнено.
  • Відповідальність. Ми відповідаємо за взяті на себе зобов’язання не залишаючи питань - без відповідей, а проблем - без рішень.
  • Стабільність та надійність. Важливими аспектами нашої роботи є стабільність, об’єктивність та розуміння інтересів кожного споживача. Ми працюємо на постійний розвиток кожного споживача, утворюючи ставлення до себе, як до надійного постачальника плекаючи на довгостроковість відносин.
  • Результативність. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому. Пріоритетним напрямком наших рішень є задоволення потреб кожного споживача та зростання його прибутковості.

7 Переваг, чому обирають нас

Гнучка система оплати

Оплата за фактично споживаєму підприємством електричну енергію за зручним графіком без 100% переплат.

Пріоритетні умови постачання

Можливість оперативного коригування заявлених обсягів споживання електричної енергії.

Оптимізація розміру небалансу до мінімальної їх вартості при ефективному прогнозуванні споживання електричної енергії Споживачем без будь-яких толерансів.

Щодобовий  безкоштовний комплексний сервіс та індивідуальний підхід.

Прозоре ціноутворення

Єдиними складовими ціноутворення є:
ціна закупівлі електричної енергії на
Оптовому ринку (з урахуванням
акцизного податку) з додаванням
економічно обґрунтованого коефіцієнту
прибутковості ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ».
Фактором впливу на зміну цінових
пропозицій є об’єм погодинного
споживання електричної енергії
Споживачем.

Сервісне обслуговування та технічна підтримка

Ми самостійно здійснюємо всю підготовку необхідних документів для оформлення постачання електричної енергії споживачу від ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ». Надаємо інформаційне обслуговування кваліфікованими фахівцями компанії. При наявності спірних питань з постачання електричної енергії надаємо юридичну допомогу.

Довгостроковість відносин

 

Побудоване довгострокове співробітництво зі споживачами і рівень послуг, що надаються Компанією, мають незаперечний пріоритет над короткостроковою вигодою. Завдяки цьому, сьогодні, споживачами ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ» є різні за видом діяльності промислові підприємства України, у тому числі компанії з іноземним капіталом.

Надійність, стабільність та довіра споживачів

На сьогоднішній день компанія успішно працює на території України. За весь час своєї роботи Компанія не допустила жодного порушення договірних зобов'язань з постачання електричної енергії. У відносинах зі споживачами ми завжди ставимо на перше місце поняття надійності, стабільності і взаємної довіри.

Інновації

Ми підготуємо підприємство та допоможемо адаптуватись до умов роздрібного ринку електричної енергії відповідно до Закону України «Про ринок електроенергії України».